معرفی شرکت کارگذاری باکو اسکای

شرکت باکو اسکای یکی از فعالترین شرکت های ایرانی معتبر و ثبت شده در باکو آذربایجان،با بیش از 5 سال تورگردانی در آذربایجان و دارای قرار داد همکاری مستقیم با بیش از 80 هتل در باکو و سایر شهر های آذربایجان ، انواع خدمات توریستی و تجاری را از قبیل اقامت ، ترانسفر های زمینی ، تهیه بلیط هواپیمایی ، اخذ ویزای آذربایجان ، خدمات سفارت ، گشتهای مختلف ، برگزاری مراسم ها و جشن های گروهی ، تهیه تیکت ورودی رویدادهای فرهنگی ، تجاری ، هنری ، خدمات بیزینسی و تجاری ، اجاره سالن و غرفه را به هموطنان گرامی ارائه می نماید . بسیار خرسندیم که پذیرای شما عزیزان در شهر زیبای باکو باشیم .

رزرو هتل

شرکت باکو اسکای دارای قرارداد مستقیم همکاری با بیش از یک صد هتل در شهر باکو ، و تعداد زیادی آپارتمان ، ویلا ، هاستل می باشد و طیف وسیع خدمات اقامتی را ارائه میدهد . جهت رزرو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

گشت شهری

شرکت باکو اسکای ، با تکیه بر تور لیدر های حرفه ای و فارسی زبان خود که آشنای کامل نیز با آذربایجان دارند آماده برگزاری انواع تورهای یک روزه است ، تورهای نظیر گشت یک روزه شهر باکو ، گشت آتشگاه، گشت کوه آتش ، گشت پارک آبی ، گشت شهر قوبا و....

ترانسفر

شرکت باکو اسکای ، ارائه دهنده انواع وسیله های ترابری سبک و سنگین جهت ترانسفر های انفرادی و گروهی از فرودگاه های آذربایجان ، مرز های زمین ایران و گرجستان و ترانسفر های بین شهری در خدمت شما عزیزان می باشد.

اجاره ماشین

شرکت باکو اسکای ارائه دهنده غیر مستقیم طیف وسیعی از خودروهای سواری و آفرود در شهر باکو می باشد که با اهداف ترانسفر ، عروسی ، گشت ، با و بدون راننده می باشد . قابل ذکر است باکو اسکای صرفا تسهیل کننده خدمات جهت مسافرین می باشد.

رزرو بلیط

باکو اسکای برگزار کننده جشن های متنوعی نظیر جشن عید نوروز در باکو ، کنسرت های موسیقی ، جشن های عید قربان ، جشن سال نو میلادی ، پارتی های دوستانه و خانوادگی و اخذ کننده بلیت های کنسرت ها ، مسابقات ، فرمول یک باکو ، باله و اپرا و... می باشد.

ویزا آذربایجان

شرکت باکو اسکای بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع ویزای آذربایجان را برای شما اخذ می نماید . ویزاهی یک ماه توریستی الکترونیک و لیبلی آذربایجان ، ویزای سه ماه آذربایجان ، ویزای یکساله کاری ، ویزای فوری آذربایجان ئ... در اسرع وقت برای شما اخذ خواهد گردید .

کانال اینستاگرام باکو اسکای