bakusky

امروزه دغدغه بسیاری از دانش آموزان یافتن دانشگاه های معتبر و مناسب برای تحصیل است . متاسفانه کاهش نرخ ارزش ریال هزینه تحصیل را در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی به شدت افزایش داده بطوریکه تامین هزینه های تحصیلی و نیاز های اولیه دانشجویان برای والدین امری دشوار گردیده . بدین منظور شرکت باکو اسکای به معرفی دانشگاه های باکو پایتخت جمهوری آذربایجان نموده که دارای مزایای فراوانی نیز هست . بسیاری از دانشگاه های آذربایجان دارای عمری به مراتب بیشتر از دانشگاه های ایران می باشد و بار علمی فراوانی دارد از جمله دانشگاه نفت . برخی از دانشگاه ها فرصت های تحصیلی بی نظیری را ارائه می نماید که در ایران کمتر می توان یافت مثل دانشگاه موسیقی. هزینه تحصیل در دانشگاه های باکو به نسبت ارزانتر است و هزینه های مربوط به خوراک و حمل و نقل و مسکن بسیار کمتر از دانشگاه های اروپایی بوده و پرداخت آن برای قشر متوسط مقدور است .
 از ویژگی های دیگر باکو نزدیکی به ایران است که هزینه های دید و بازدید با خانواده را در ایام غیر تحصیلی کمتر مینماید . و حتی خانواده ها امکان سفر را به محل تحصیل فرزند خود خواهند داشت .سرعت و هزینه انتقال پول و حتی وسایل مورد نیاز دانشجو بسایر متفاوت تر است و به راحتی می توان از امکانات حمل  ونقل عمومی نظیر خودرو شخصی ، هواپیما و اتوبوس برای  رسیدن به دانشگاه استفاده نمود. همانند دانشجویی که قصد دارد در یک دانشگاه در شهرهای دور از منزل خود تحصیل نماید . برای پذیرش دانشگاه و اقامت نگران نباشید و این کار را به متخصصان ما واگذار نمایید. در ادامه نام و لیست دانشگاه های باکو جهت آشنایی اجمالی تر اضافه گردیده و دانشجو خود می بایست جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وبسایت های دانشگاه ها اقدام به کسب اطلاع نماید . عضویت در کانال تلگرام شرکت . 

نظرات

reply

بابک شبستانی

جمعه, 27 دی 1398

سلام برای اخذویزای تحصیلی دخترم در دانشگاههای معتبر باکو میخواستم بپرسم ،ایشان دارای مدرک آیلتس بانمره ۶میباشد ،،لطفا در مورد سطح هزینه زندگی وشهریه ها وامنیت اجتماعی توضیح بفرمایید ،،ممنون


reply

مدیر سایت

یک شنبه, 29 دی 1398

سلام امنیت اجتماعی در حد اروپا هست - هزینه زندگی برای دانشجویان ماهی در حدود 3 میلیون تومان - هزینه شهریه دانشگاه سالی 25 م تومن به بالا.