bakusky

مرکز تجاری  تفریحی کاسپین باکو (مرکزآبشار کاسپین)
یکی از جالب ترین ، زیبا ترین ، حیرت انگیز ترین  و خاص ترین مکان های دیدنی باکو در حال تکمیل و راه اندازی است . این ساختمان به شکل گل نیلوفر طراحی گردیده و کار طراحی و ساخت آن را شرکت چاپمن تیلور انگلیس انجام می دهد که یکی از نو آور ترین  و خلاق ترین ها در جهان است . این ساختمان در  بیش پنج طبقه طراحی گردیده که قرار است بخش های مختلفی  نظیر  بخش تفریحات و سرگرمی ، بخش فودکورت ، بخش فروشگاهی و...در آن راه اندازی گردد. این ساختمان بیش از 120000 متر مربع مساحت دارد و دیدن آن طی یک روز تقریبا غیر ممکن می نماید . از ویژگی های خوب این مرکز آن است که در ساحل دریای خزر و در پارک بولوار قرار دارد و به سایر مراکز دیدنی نظیر موزه فرش آذربایجان ، مقام سنتر ، فونیکلر ، میدان پرچم و چرخ و فلک چشم باکو قرار دارد. این ساختمان زیبا در سال 2019 به بهره برداری خواهد رسید و  توریست های باکو را به وجد خواهد آورد . سیستم نور پردازی ویژه ای نیز برای آن در نظر گرفته شده که از منظره بام باکو در شب بسیار خیره کننده خواهد بود . این ساختمان یک برج مرکزی با هشت گلبرگ دارد و از نمادهای آذربایجان نیز می باشد .

نظرات

reply

میلاد _ تبریزلی

شنبه, 28 مهر 1397

با سلام و خسته نباشید . لطفا اگه در باکو موقعیت شغلی برای استخدام وجود داشته باشد اطلاع رسانی کنید . خیلی ممنون . خدا از شما راضی باشد . من دوست دارم برای همیشه از ایران بروم و در باکو زندگی و کار کنم . هر کاری ، کارگری ، نگهبانی ، آب دادن به چمن ، مرغداری ، سالن کاری رستوران و ...


reply

مدیر سایت

یک شنبه, 29 مهر 1397

سلام کار در باکو وجود دارد ولی هزینه زندگی بالاست و با دستمزد های پرداختی ، هزینه های ایاب و ذهاب و خورد و خوراک و گرفتن اقامت سر به سر نمی شود . در صورتیکه امکان سرمایه گذاری دارید به شما پیشنهاد می شود.


reply

میلاد

دو شنبه, 30 مهر 1397

ممنون از راهنمایی شما .


reply

مدیر سایت

چهار شنبه, 02 آبان 1397

موفق باشید و پیروز