bakusky

مسابقات فرمول یک باکو را بیشتر بشناسیم!

هر ساله مسابقات ورزشی فرمول یک در شهر زیبای باکو گردشگران بی شماری را جذب خود می نماید . باکو برای چهارمین سال است که میزبان این مسابقات است . پیست حیرت انگیز این مسابقات توسط هرمان تیلکه طراحی گردیده و بگونه ای است که از خیابان های اصلی باکو استفاده گردیده و به غیر از تغییرات جزئی برای آسفالت شهر قدیم و فنس کشی و علائم جایگاه آن خود پیست ثابت است . مسابقه از میدان آزادلیق شروع میشود و پس از رد شدن از خانه دولت و عبور از اطراف شهر قدیم و کاخ شروانشاه و قلعه دختر از خیابان  نفتچی لر ادامه مییابد و خاتمه می یابد و جایگاه پیت لاین و اهدا جوایز نیز در همین مکان است .
پکیج تور باکو

طول پیست باکو 6 کیلومتر بوده و دارای 20 پیچ مختلف است . بهترین زمان ثبت شده پیست مربوط به سباستین وتل راننده آلمانی تبار تیم فراری با زمان یک دقیقه و چهل و سه ثانیه و چهارصد و چهل صدم ثانیه است . حداکثر سرعت پیست 360 کیلومتر بر ساعت و باریک ترین قسمت پیست در هنگام عبور از کنار دروازه شهر قدیم به 7.6 متر می رسد . همچنین این پیست رکورد دار سریعترین پیست خیابانی دنیا را دارد که در محل خیابان نفتچی لر به حد اکثر 360 کیلومتر می رسد . و بعد از پیست فرمول بلژیک طولانی ترین پیست حال حاضر مسابقات است . جهت رزرو بلیت جایگاه های مسابقه فرمول یک به آِیدی BAKUSKY2@در تلگرام پیغام دهید.

 بد نیست که با اخذ ویزای آذربایجان و رزرو تور باکو از این مسابقات لذت ببرید.
نقشه پیست باکو نظرات

reply

على

سه شنبه, 28 آذر 1396

قيمت بليط مسابقات فرمول ١ باكو ٢٠١٨ چنده؟


reply

مدیر سایت

یک شنبه, 19 فروردین 1397

سلام از 200 دلار برای سه روز ایستاده روزانه هم داره که برای فینال 100 دلار روزای دیگه 60 دلار


reply

دستگاه خود پرداز

سه شنبه, 01 آبان 1397

من عاشق مسابقات فرمول یکم دوست دارم انجا کنار اون مسابقات یک دستگاه خودپرداز بزنم خخخ


reply

مدیر سایت

چهار شنبه, 02 آبان 1397

شوخی جالبی بود جهت خرید بلیت های فرمول یک باکو میتونید از الان که نرخ پایی هست اقدام کنید . و اگه میخواهید خیلی ارزون باشه میتونید با خرید تیکت ورودی یک روزه حدودا 100 دلار بصورت زمینی برای بازدید مسابقه تشریف بیارید.


reply

محمد شایسته پور

سه شنبه, 08 آبان 1397

من در عین اینکه عاشق بازاریابی هستم مسابقات فرمول یک رو هم خیلی دوست دارم ولی احساس میکنم ظرفیت نیروی انسانی اینکشور برای موفقیت در مسابقات فرمول یک بسیار بیشتر میتواند باشد اگر دوست داشتید راجب بازاریابی اطلاعات بیشتری کسب کنید یک سر به ما بزنید www.wedima.ir و درضمن شما سایت بسیار خوب ی دارید امدوارم موفق باشید