bakusky

ویزا یا روادید در واقع اجازه ورود یک کشور به شهروندان سایر کشور ها محسوب می گرددکه دارای انواع مختلفی می باشد. در اینجا تنها قصد داریم که درباره ویزای آذربایجان صحبت نماییم . جمهوری آذربایجان جهت تسهیل مسافرت شهروندان سایر کشور ها اقدام به تاسیس سیستم آنلاین صدور ویزا نموده است که از طریق آن می شود با مراجعه به وبسایت درخواست ویزا را ارسال نمود ولی به دلیل اینکه عموم شهروندان ایرانی متاسفانه از داشتن کارتهای بانکی بین المللی نظیر مستر کار و ویزا کارت محروم هستند لذا بهترین روش آن است که از طریق کارگزاری مستقیم یا آژانس مسافرتی مود اعتماد خود اقدام به این کار نمایند. هزینه صدور ویزای عادی در وبسایت رسمی برای ویزای عادی 24 دلار تقریبا بوده و شرکت های کارگزار رقمی در حدود 4 الی 5 دلار نیز جهت پر کردن اپلیکیشن فرم و پرداخت های بین المللی کارمزد دریافت می نمایند . ویزای عادی آذربایجان برای چهارمین روز کاری از تاریخ درخواست صادر می گردد. مثلا در صورتی که درخواست پنجشنبه ارسال شود ورود مسافر از روز چهارشنبه بامداد امکان پذیر میگردد زیرا در کشور آذربایجان روز های شنبه و یکشنبه غیر کاری است بنابر این لازم است که به تاریخ ورود دقت گردد.

صدور ویزا یک یا دوروز زودتر از تاریخ شروع ویزا انجام میگردد و توجه کنید بسیاری از هوطنان با خیال اینکه ویزا صادر شده سریعا به سمت آذربایجان حرکت میکنند و ممکن است زودتر از تاریخ ورود به مرز برسند و دولت آذربایجان تا روز شروع ویزا به آنها امکان ورود نخواهد داد. ولی برای آن دسته از مسافرین که به هر دلیلی قصد دارند در تاریخی زودتر از آنچه که ویزای عادی صادر میشود به آذربایجان مسافرت نمایند میتوانند درخواست ویزای فوری آذربایجان را بدهند که خب البته ویژگی این ویزا این است که روز تعطیل و غیر تعطیل ندارد و حتی در صورت بسته بودن آژانس مسافرتی شرکت باکو اسکای در تمامی روز های هفته ویزای فوری را برای مسافرین در کمتر از یک روز صادر مینماید. هزینه ویزای فوری 52 دلار بوده که مبلغ 5 دلار نیز کارمزد شرکت های مسافرتی می باشد و جمعا 57 دلار به ازای هر ویزای فوری میبایست پرداخت شود. ویزای فوری در طول زمان 4 الی 10 ساعت منتشر می گردد. به دلیل اینکه اختیار صدور ویزا تنها بر عهده سایت می باشد هیچ شرکت مسافرتی امکان دادن گارانتی اینکه 100 درصد ویزا صادر میگردد را نخواهد داشت و در برخی موارد نیز باید توجه داشت بدلیل زمانبر بودن پر کردن اپلیکیشن ها و مساله پرداخت و شارژ حساب و اینترنت ممکن است که چند ساعتی در صدور ویزا تغییر یابد بنابر این هیچ گاه صدور ویزای عادی و فوری آذربایجان را به ساعت ها و دقایق پایانی موکول ننمایید. اسکن پاسپورت بصورت کاملا خوانا و واریز وجه ریالی و یا ارسال دلاری مبلغ ویزا و انتخاب نوع گزینه ورود و تاریخ ورود از جمله موارد اصلی صدور ویزای آذربایجان هستند . 

همینطور با توجه به اینکه مسافرین هوایی می توانند در فرودگاه ویزا تهیه کنند برای راحتی خاطر و عدم اتلاف وقت در فرودگاه باکو می توانند با پرداخت همان مبلغ ویزای خود را از قبل دریافت نمایند و با خیال راحت پس از نشستن هواپیما به ترانسفر خود برسند. شرکت باکو اسکای با بیش از 5 سال سابقه در صدور ویزای آذربایجان و همچنین انجام کلیه خدمات توریستی در کشور آذربایجان دارای دفتر در شهر تهران و باکو بوده و با بسیاری از دفاتر مسافرتی در ایران همکاری می نماید.سالیانه هزاران ویزا توسط مجموعه باکو اسکای بدون اشتباه و در اسرع وقت صادر شده وتحویل گردیده است . همچنین می توانید جهت دریافت ویزای لیبل آذربایجان ، ویزای کاری آذربایجان ، ویزای مولتی یکساله آذربایجان و اقامت موقت و ثبت شرکت در آذربایجان نیز درخواست خود را به باکو اسکای ارسال نمایید.
09194950621 تماس با ما.
لینک واتساپ مستقیم 

نظرات

reply

یاسر

شنبه, 26 بهمن 1398

سلام ، ویزای فوری تو مرز صادر میشه ؟


reply

مدیر سایت

پنج شنبه, 01 اسفند 1398

تو مرز هم میشه ولی معطلی داره بهتره زودتر بگیرید .


reply

ahmad

چهار شنبه, 07 اسفند 1398

سلام من واسه 15 اسفند بلیط دارم ویزا صادر میشه با توجه به این شرایط؟