هتل بولوارد باکو

هتل بولوارد باکو یکی از بی نظیر ترین هتل های 5 ستاره باکو و تحت برند  گروه هتل های آبشرون اوتوگراف کالکشن می باشد . این هتل با وجود 808 اتاق در انواع مختلف رکورد دارد بزرگترین هتل باکو است . هتل در انتهای پارک بولوار و در نزدیکی شهر سفید و مرکز تجاری آمای قرار دارد و از طریق خیابان نفتچی لر به راحتی در عرض 5 دقیقه می توان به شهر قدیم باکو ، موزه فرش ، قلعه دختر ، خیابان و موزه نظامی و ... رسید . هتل دارای استخر سرپوشیده فوق العاده زیبا و چند رستوران و بار بسیار با کیفیت است .
برای انواع میهمانان انواع اتاق ها نظیر بولوارد کینگ با 28 متر مساحت بصورت کینگ و تویین اتاق های سی ویو کینگ ، اتاق های سوپریور کینگ با مساحت 32 تا 40 متر مربع ، اتاق های تراس در حدود 46 متر مربع و در نهایت اتاق های تراس دلوکس که در طبقات آخر واقع شده و دارای بالکن رو به دریاست و در حدود 56 متر مساحت دارد . رستوران گرین هاس ، کافه بلک سیتی  و بار وایت سیتی و سامر تراس پذیرای مسافرین هستند .
از دیگر امکانات هتل ساحل رو بدریاست که مناسب پیاده روی و اجاره دوچرخه است که می توان در پارک بولوار از آن لذت برد. این هتل دارای بالاترین امتیاز و جزو 5 هتل برتر باکو می باشد . اقامت در آن در ایام مختلف قیمت های مختلفی دارد ولی حدودا از شبی 140 دلار برای هر اتاق استاندارد شروع می شود . 
این هتل می تواند در تور باکو پیشنهاد خوبی برای شما باشد.شما میتواند با اخذ ویزای آذربایجان و رزرو تور باکو در این هتل از تور خود لذت ببرید.