هتل قفقاز سیتی باکو

هتل قفقاز سیتی باکو یکی از نمونه های موفق در گروه هتل های قفقاز می باشد این هولدینگ بیش از 11 هتل 4 و 5 ستاره در سراسر آذربایجان دارد. این هتل در یک برج عظیم در خیابان تفلیس در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد . با 316  اتاق مختلف بزرگترین هتل 4 ستاره باکو و شاید آذربایجان است . کمیت اتاق ها تاثیر منفی بر کیفیت خدمات نداشته و همچنان این هتل در تمامی ایام سال پر مسافر و در برخی از ایام مثل نوروز و سال نو و فرمول یک فول بوک می باشد
رستوران  بسیار بزرگ  و متناسب با تعداد میهمان هاست و4 آسانسور جهت جابه جایی میهمانان هتل وجود دارد . در طبقه آخر هتل باشگاه ورزشی ، اسپا ، حمام ، اتاق ماساژ ، هات استون و جکوزی قرار دارد که با دید زیبایی از شهر لذتی وصف ناشدنی را در هنگام ورزش و تفریح به همراه دارد. اتاق های بزرگ و با متریال عالی دکور شده اند و بسیاری از اتاق ها دید بسیار خوبی به شهر دارند . در اتاق ها کتری برقی و آب معدنی و چای موجود است . دسترسی هتل به شهر قدیم باکو ، پارک بولوار ، خیابان نظامی با تاکسی در حدود 5 دقیقه است. هتل های قفقاز دارای استاندارد بالایی هستند و به همین علت هم قیمت نهایی از برخی از هتل های چهار ستاره بالاتر است . 
این هتل می تواند در تور باکو پیشنهاد خوبی برای شما باشد.شما میتواند با اخذ ویزای آذربایجان و رزرو تور باکو در این هتل از تور خود لذت ببرید.