هتل هیلتون باکو

هتل هیلتون باکو یکی از بهترین هتل های باکو برای کسانی هست که هم زیبایی و هم راحتی و هم کیفیت متمایز را طلب می کنند. این هتل که در میدان آزادلیق باکو قرار دارد دید وسیعی به دریای خزر و شهر باکو دارد و در اکثر اتاق ها دریا نیز دیده می شود . هتل هیلتون دارای یک بار گردان  360 درجه است که اگر در آن قسمت بنشینید و نوشیدنی میل کنید در عرض یک ساعت تمامی مناظر را خواهید دید این بار در طبفه 25 برج هیلتون واقع شده . رستوران اسکای گریل واقع در طبقه 24 هتل  که  غذاهایی بین المللی ، آذربایجانی و دریایی با کیفیت بالا طبخ میکند پذیرای میهمانان هتل می باشد .
 اسپای کامل با استخر سرپوشیده و باشگاه ورزشی مجهز که در طبقه 23 هتل قرار دارد  از دیگر امکانات  عالی هتل است که در حین ورزش و استراحت دید پانوراما نیز به شهر باکو دارید . در صورتی که بخواهید تنها از اسپای آن استفاده کنید باید در ایام هفته 60 منات و در آخر هفته 85 منات بپردازید در صورتیکه در هتل ساکن نیستید و میخواهید از اسپای آن استفاده کنید توصیه می شود از پکیج ماساژ هتل استفاده نمایید زیرا در این صورت ورودی اسپا و استخر نیز رایگان خواهد بود .
کیفیت اتاق ها بسیار بالاست و اصول طراحی آمریکایی بدرستی رعایت گردیده . این هتل در بهترین نقطه شهر یعنی بلوار نفتچی لر و خیابان آزادلیق باکو قراردارد و می توان پیاده از طریق پل عابر وارد پارک بولوار و پاساژ لوکس پارک بولوار مال شد. طیف گسترده اتاق ها یکی از وجوه تمایز این هتل است که برای هر سلیقه ای خوشایند است . این هتل در کل دارای 309 اتاق استاندارد ، دلوکس ، سوئیت می باشد . قیمت هتل نسبت به رقبای همچون فورسیزن و جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو بهتر است و رقابت تنگاتنگی با هتل فیرمونت باکو دارد. این هتل جهت ملاقات ها و سفر های تجاری بسیار مناسب است.
 یکی دیگر از ویژگی های ممتاز هتل قرار گرفتن آن در محل پیست مسابقات فرمول یک باکو و همجواری با پیست است که البته در سال تنها چند روز این امتیاز برای میهمانان هتل وجود دارد که مسابقات را نیز رایگان تماشا کنند . هتل هیلتون باکو دارای رستوران در لابی ، شعبه بانک ، اجاره خودرو و بسیاری از امکانات دیگر است . 
این هتل می تواند در تور باکو پیشنهاد خوبی برای شما باشد.شما میتواند با اخذ ویزای آذربایجان و رزرو تور باکو در این هتل از تور خود لذت ببرید.

اتاق یک تخت یک نفره

310 "AZN"

اتاق دو تخت دونفره

370 "AZN"