بلیت باکو

بلیت پرواز باکو را چگونه تهیه کنیم ؟
برای مدت زیادی پرواز باکو با هواپیمایی آذربایجان ایرلاین یا همان آزال انجام میگرفت .که پرواز روزانه ساعت 23:30 از باکو به تهران و پرواز ساعت 1:30 از تهران به باکو را انجام میداد و در روزهای فرد نیز یک پرواز اضافه در ساعت 9:30 از باکو به تهران و در ساعت 12:30 از تهران به باکو انجام می پذیرفت . این پرواز از سیستم ایران ایر نیز قابل خرید بود . برای مدت یکسال هواپیمایی آتای ایران نیز پرواز هایی را به مقصد باکو دائر نمود .در سال 2017 آزال تصمیم گرفت که پرواز تهران باکو را به برند زیر مجموعه خود یعنی بوتا ایر واگذار نماید ( ایرلاین لوکاست با قابلیت سفارش بلیت بدون بار و خدمات بود) . در حال حاضر بوتا ایر روزانه پرواز تهران-باکو می باشد که همه روزه ساعت 1:30 بامداد از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به فرودگاه حیدر علی اف باکو پرواز می نماید و ساعت 23:30 از باکو به تهران  و امکان خرید بلیت بدون بار بوتا از تهران فراهم نمی باشد و تنها بلیت سوپر بوتا با بار و خدمات کیترینگ و چک این صندلی ارائه می گردد.
و همچنین ایرلاین ایران ایر نیز پرواز هایی را در روزهای دوشنبه و پنجشنبه در ساعت رفت 16:35 و برگشت 17:30 انجام می دهد . پرواز بوتا ایر با هواپیماهای نوساز امبرائر برزیلی که کمتر از ده سال از عمر مفید آنها سپری شده و ضرفیت 100 سرنشین را دارند انجام می دهد . گرچه میزان بار این ایرلاین محدود است و امکان سفارش صندلی بیزنس وجود ندارد ، برای مسافت 800 کیلومتری تهران باکو که در حدود یک ساعت طول پرواز می باشد مناسب است و مسافر بهیچ عنوان احساس خستگی نمی کند . کیترینگ این ایرلاین نیز محدود است و یک ساندویچ کلاب سرد در طول پرواز سرو می شود ، هر چند سفارش نوشیدنی الکلی در طول پرواز امکان پذیر می باشد . از سوی دیگر پرواز دو روز در هفته ایران ایر به باکو در گذشته با هواپیمای ایرباس انجام میپذیرفت که از پاییز 2018 و کم شدن تعداد مسافر های باکو این ایرلاین تصمیم گرفت تایپ هواپیمای فوق را تغییر دهد و در حال حاضر از هواپیمای تازه خریداری شده ATR72  برای این مسیر استفاده می نماید  . این هواپیمای کوچک ظرفیت 72 سرنشین را دارد و از نوع موتورهای ملخی می باشد . 
جهت خرید بلیت های پرواز ی باکو مانند بیلط باکو با ایران ایر و یا بلیط باکو با بوتا ایر می توانید از طریق دفتر نمایندگی باکو اسکای در تهران اقدام نمایید . و جهت خرید بلیت باکو با بوتا بدون بار و خدمات با پایینترین نرخ از طریق دفتر باکو اسکای در باکو اقدام نمایید . بلیت باکو با ایران ایر و یا بلیت باکو با بوتا و همچنین بلیت چارتری باکو با ماهان قابل صدور برای مشتریان عزیز می باشد .همچنین ایرلاین بوتا پرواز های بسیار ارزان قیمتی را نیز از باکو به شهر های مسکو ، تفلیس ، استانبول ، آنتالیا ، سنت پترزبورگ ، ورشو ارائه می دهد و جایگزین مناسبی برای بلیت های گران قیمت سایر ایرلاین ها می باشد .همچنین باکو اسکای جهت صدور بلیت اتوبوس باکو و همچنین اتوبوس دربستی به باکو دارای نمایندگی شرکت های مسافربری از تهران و تبریز بوده در این امر می تواند یاری رسان شما باشد و در صورتیکه شخصا از تا مرز های آستارا و یا بیله سوار مسافرت نمایید می تواند تاکسی آستارا باکو و یا بیله سوار باکو را نیز برای شما رزرو نماید . عمده تاکسی ها از نوع مرسدس بنز سدان بوده و مسافت 300 کیلومتری آستارا باکو و یا 150 کیلومتری بیله سوار باکو را در کمترین زمان ممکن طی  می نمایند . گفتنی است بلیت باکو به تفلیس نیز با بوتا ایر ، قطار ، اتوبوس و یا تاکسی قابل ارائه می باشد .
جهت خرید تور باکو و یا اخذ ویزای آذربایجان می توانید با ما در تماس باشید .